FOTO AJANSI

Düğün fotoğrafları

İnsanların hayatlarındaki mutlu günleri şüphesiz çok az sayıdadır. İnsanlar isterler ki bu mutlu günlerini seneler sonra bile tozlu raflar arasından bile olsa o albümü çıkarıp neşe içerisinde bakıp eski günler anılsın. En özel günlerden birisi olan düğün gününüzü biz ölümsüzleştirmek istiyoruz. Düğünden sonra anne ve babanıza, ilerleyen günlerde arkadaşlarınıza ve hatta ilerleyen yıllarda çocuklarınıza “bakın bizim düğümüz” derken içinize sinmeyen fotoğraflara bakarak yüzünüzdeki gülümseme eksik olmasın istiyoruz. İşte bu yüzden seneler sonra bile ilk gün ki gibi heyecan duyacağınız kalitede ve görsel zevki olan fotoğraflar çekmeyi ve sizleri mutlu etmeyi arzuluyoruz.

Fotoğraf çekimi için en güzel mekanlar

Düğün fotoğraflarınızın çekimi için İstanbul un birbirinden güzel mekanları sizleri bekliyor. Yıldız parkı, Atatürk Arboretumu, Sarıyer sahil,Üsküdar sahil,kız kulesi, Ortaköy sahili, Emirgan korusu,Fethi paşa korusu vb. mekanlar düğün çekimleri için önde gelen yerlerdir. Daha sonraki yazımda tüm bu çekim mekanlarını detaylı bir biçimde kaleme alacağım.

Fotoğraf çekimi için aksesuarlar

Fotoğraf çekimi için çeşitli aksesuarlar ve kartlar mevcut. Bu kartlar hem çekim havasını neşelendiriyor hem de fotoğraflara ayrı bir neşe katıyor. “Güzel çek instagrama koycam” “Face e koycam” “Kıskananlar haklılar” gibi çeşitli kartlar mevcut. Ayrıca şemsiye ve yelpazeler de kullanılan aksesuarlara arasında…

Ürün fotoğrafçılığı

Ticaretin yeni nesli olan e ticaret sistemine hemen hemen bir çok ticarethane geçiş yapmıştır. Kimisi web sitesi ile kimisi facebook twitter instagram gibi sosyal medya mecraları ile geçiş yapmıştır. Firmaların ürünlerinin göze hoş gelip müşteriye hitap edebilmesi için şüphesiz ürün fotoğraflarının kaliteli olması gerekmektedir. Bizim amacımız müşterilerinize en iyi kalitede bir fotoğraf ile ürünlerinizi öne sürmek.

 

Mustafa Burak Çelik

Foto ajansı