Foto ajansı düğün fotoğrafçılığı

Merhaba

Herkesin ömründe bir kere yaşadığı ve her şeyin kusursuz olmasını istediği nadir günler vardır. Bunlardan bir tanesi de düğün günüdür. O gün her şey sizin için kusursuz olmalıdır. Peki ya fotoğraflarınız ?

Son yıllarda trend olan dış mekan düğün fotoğrafları herkes tarafından büyük ilgiyle karşılanıyor. Haklı olarak insanlar böyle önemli ve güzel bir günü tamamen ölümsüzleştirmek ve yıllar sonrada tekrar tekrar bakarak hatırlamak istiyor. Belki de yıllar sonra çocuklara gösterilecek bir anı ? Evlenecek çiftler yaşadıkları şehrin en güzel mekanlarında birbirinden güzel fotoğraflar çektirip mutluluklarına mutluluk katmak istiyorlar.

peki biz ne yapacağız ?

Bize İnternet sitemiz yada telefon aracılığı ile ulaşan çiftlerimiz ile önce çekim günü kararlaştırırız. Daha sonra çekim yaptırmak istedikleri mekanlar ve saat detayları konuşulur. Çekim için bir tarz belirledikten sonra diğer detaylar ve ücretler konuşulur. Ücretler oluşturmuş olduğumuz paketler ile belirlenir. Çiftlerin beğenecekleri birbirinden avantajlı paketler oluşturduk. Diledikleri paketi tercih edebilir çekim yaptırmak için bize bildirebilirler.

Çekim günü geldiğinde belirlenen mekanda buluşulur yada isteğe göre kuaför den itibaren çekime başlanır. Çekim gün boyu yada belirlenen saatler arasında önceden kararlaştırılmış olan mekanda devam eder. Eğer çiftlerimiz özellikle istedikleri pozlar varsa bu pozlarda göz önünde bulundurulur.

Çekim bittikten sonra çiftimiz ile birlikte albüme eklenecek fotoğraflar seçilir. Çekimden 1 yada 2 hafta sonra albümler belirtilen yerden alınır. 1,2 hafta çok demeyin, balayına gideceksiniz unutmayın 🙂

 

Mustafa Burak Çelik

Foto ajansı